Serdecznie zapraszamy na warsztaty żywieniowe połączone z degustacją, które odbędą się w ramach projektu “Aktywnie i zdrowo przez pokolenia”. Interaktywne warsztaty pn. “Żywieniowa integracja - zdrowo i pozytywnie” będą poświęcone przygotowaniu zdrowych, pełnowartościowych posiłków. Uczestnicy będą mogli skosztować przekąsek oraz przekonać się, że tradycyjna kuchnia polska nie musi być kaloryczna.
Warsztaty będę wzbogacone o edukację psychodietetyczną, która jest absolutnym odkryciem XXI wieku. Pomaga w przyjemny sposób poradzić sobie ze sferą odżywiania. Bez względu na wiek i stan ducha dowiesz się jak przygotowywać zdrowe posiłki na co dzień - szybko, łatwo i przyjemnie. Prowadzące odpowiedzą na pytania jak skutecznie zrzucić nadmierne kilogramy opierając się na wiedzy żywieniowej i psychologicznej, jak motywować się do zmiany nawyków czy uprawiania sportu, tak by łączyć pokolenia i zachować poczucie przyjemności z tego, co się robi. Uczestnicy dowiedzą się także jak wprowadzać prozdrowotną zmianę stylu życia całej rodziny - na pokolenia. Na warsztaty zapraszamy całe rodziny- dziadków z wnukami, rodziców z dziećmi.
Harmonogram warsztatów:
28.10.2016 r. godz. 13.00 - 16.00 - temat: Przekąski
Miejsce: Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, pl. Dominikański 6, sala 210
18.11.2016 r. godz. 16.30 - 19.30 - temat: Przekąski
Miejsce: Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, pl. Dominikański 6, sala 210
25.11.2016 r. godz. 17.00 - 20.00 - temat: Kuchnia tradycyjna
Miejsce: Centrum Edukacji Społecznej, ul. Koreańska 1A, duża sala
26.11.2016 r. godz. 10.00 - 13.00 - temat: Kuchnia tradycyjna
Miejsce: Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, pl. Dominikański 6, sala 210
Udział warsztatach jest bezpłatny. Na zajęcia obowiązują zapisy.
Liczba miejsc jest ograniczona. Limit miejsc: 20 osób
Zapisy: http://www.miastowformie.pl/zdrowoipozytywnie
Warsztaty organizowane są przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, program “Miasto w formie” dzięki wsparciu Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich we współpracy z Poradnią Psychodietetyczną Rymkiewicz.
Autor: Justyna Marszałek